Освіта у Латвії.

Головними перевагами навчання у Латвії є:

  • Приваблива вартість. У Латвії вартість освіти одна із найнижчих серед країн Євросоюзу. У середньому навчання у державному вищі обійдеться від 2000 євро на рік.
  • Стипендії та гранти для студентів. Кожен семестр ВНЗ становлять рейтинг найкращих студентів. За результатами успішності чи активної участі у спортивному та культурному житті університету, вони можуть розраховувати на знижку у наступному семестрі.
  • Програми бакалавра, магістра та доктора викладаються англійською мовою. Понад 30 вищих навчальних закладів країни навчають студентів латиською мовою.
  • Проживання у кампусі при університеті. Українці у Латвії можуть заощадити на оренді житла. ВНЗ пропонують іноземним студентам місця у гуртожитках (кампусах) на час навчання. Середня ціна за місяць складає близько 100 євро.
  • Підробіток під час навчання. Вартість навчання в Латвії, оренда житла та комунальні послуги дешевші, ніж в інших країнах Євросоюзу. Але, незважаючи на це, багато студентів потребують додаткового джерела доходу. Університети надають таку можливість своїм студентам. Вони можуть підробляти не більше 20 годин на тиждень. Для цього необхідно отримати офіційний дозвіл на роботу.
Отримати консультацію